Macera Parkı’nda Çalışmalar Hızla İlerliyor

20 Haz 2017
614 defa

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, ilçede ilk defa uygulanan ekipmanların yer alacağı Macera Parkı ve ilçe merkezinde yapımı devam eden üç parkta incelemeler yaptı.

Ödemiş Belediyesi Türkmen Mahallesi’nde her yaştan vatandaşların heyecan ve adrenalin yaşanacağı ekipmanların yer aldığı  bir park inşa ediyor. Mevcut Vali Kemal Nehrozoğlu Parkı’nın yeniden düzenlenerek yapıldığı parkta çalışmalar hızla ilerlerken Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, daire müdürleriyle yerinde inceleme yaptı. Çalışmaların kısa zamanda biteceğini ifade eden Başkan Mahmut Badem; “Heyecanı seven tüm vatandaşlarımıza yönelik hazırladığımız park Ödemiş’te bir ilk olacak. Farklı ekipmanların yer alacağı parkımızda monte işlemleri devam ederken, görsel olarak şekillenmeye başladı. İp parkuru, atlama kulesi ve modüler tırmanma duvarının yer aldığı parkımızsa küçükler içinde modern oyun grupları yer alacak” dedi.

Başkan Mahmut Badem ve daire müdürleri daha sonra Süleyman Demirel mahallesi 1033 sokak ve 1076 sokak yapımı tamamlanmak üzere olan parklarda inceleme yaptı. Zafer Mahallesi 1312 sokaktaki parkın yapım işlemlerinin ise önümüzdeki günlerde başlayacağı belirtildi.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama