Beykent Üniversitesi’nden Teşekkür

14 Tem 2017
447 defa

Beykent Üniversitesi, Bademli Mahallesi’ndeki geleneksel Türk konutlarındaki çalışmalarını tamamladı.  Yrd. Doç.Dr. Bilge Gönül, Yrd. Doç.Dr. Emine Beria Bayizitlioğlu Rodwell ve beraberindekiler Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ödemiş Belediyesi, Beykent Üniversitesi işbirliği ile Bademli Mahallesi’ndeki 6 geleneksel Türk konutlarında röleve çalışmaları yapıldı. Yaklaşık bir hafta süren çalışmalar kapsamında 23 öğrenci ve iki araştırma görevlisi Bademli’de çalışmalar yaptı. Ödemiş Belediyesi’ne katkılarından dolayı teşekkür eden Yrd. Doç.Dr. Bilge Gönül, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.  Ödemiş Belediye’nin desteği ile Bademli’de iyi bir çalışma yürüttük. Ödemişlilerden, Bademli’de yaşayanlar çok şey öğrendik. Emeği olan herkese çok teşekkür ederiz” dedi.  Beykent Üniversitesi tarafından hazırlanan plaketi Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’e takdim etti.

Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Ödemiş tarihi bakımından oldukça zengin bir kent. Tarihi dokumuzun ortaya çıkarılması ve korunması kapsamında çalışmalarımızı gerek üniversitelerle gerekse sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama