Ödemiş Belediyesi ve Devlet Hastane İşbirliği Daha Hızlı Hizmet

02 Eki 2017
592 defa

Ödemiş Belediyesi ve Devlet Hastanesi işbirliği ile vatandaşlara daha hızlı ve sağlıklı hizmet etmek için çalışmalara başlandı. Evde Sağlık Hizmetleri çalışmaları kapsamında ilçe sınırlarında sağlık hizmeti veriliyor.

Ödemiş Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi tarafından ayrı ayrı verilen evde sağlık hizmetleri, bundan böyle koordineli bir şekilde çalışarak vatandaşlara hizmet verecek.  Evde bakım hastalarının, engelli vatandaşların, pansuman, tansiyon ölçme, enjeksiyon, şeker ölçümü, nakil işlemleri gibi kolay müdahale gerektiren sağlık konularında hizmet veren evde sağlık hizmetlerinde bundan böyle  ihtiyaç duyulan durumlarda hastane doktorundan yararlanılacak. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bugüne kadar verilen gerekli müdahale çalışmaları bundan böyle iki kurumun görevlileri tarafından ortaklaşa çalışarak hizmet verilecek.

Ayrıca Devlet Hastanesinden taburcu olan hastalara ihtiyaçları doğrultusunda Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün nakil aracı hizmet verecek.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama