Ödemiş Belediyesi, Kırsal Mahallelerdeki Düğün Salonlarını Hizmete Sunuyor

21 Kas 2017
484 defa

Ödemiş Belediyesi kırsal mahallelerde yaptığı düğün salonlarını hizmete sunuyor. Demirdere Mahallesinden sonra bu hafta Güney Mahallesinde yapılan düğün salonunda ilk düğün  yapıldı.

Kent merkezinde yapılan çalışmaların kırsal mahallelerde de yapılması konusunda büyük önem veren Ödemiş Belediyesi, kırsal mahallelerde yaptığı düğün salonlarını hizmete sunmaya başladı. Geçen hafta Demirdere Mahallesinde yapılan düğün salonunun hizmete sunulmasından sonra bu haftada Güney Mahallesinde yapılan düğün salonu hizmete açıldı.  Mahalle sakinleri  yağmurlu havalarda gönül rahatlığıyla merasimlerini yapacak olmalarından dolayı mutluluklarını ifade etti.  Güney Mahalle Muhtarı Nurettin Çark; “Belediye Başkanımız Mahmut Badem ve ekibine çok teşekkür ederiz. Bundan sonra mahallemizde merasimlerimizi yaz kış rahatlıkla yapabileceğiz” dedi.

Ödemiş Belediyesi tarafından  üç yıldır Güney Mahallesinde 2800 metre sulama suyu hattı, üretim yolu tesviyesi, istinat duvarı, çocuk oyun grubu ve 3bin 800 metrekare kilittaş yapıldı.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama