Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ödemiş’i Ziyaret Etti

06 May 2018
513 defa

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i konuk etti. Başkanlar belediye projelerini yerinde inceleyerek, çalışmaları değerlendirdi.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i makamında ziyaret etti. Meclis üyeleri ve başkan yardımcılarının yer aldığı ziyarette belediye çalışmaları ve  ilçede hakkında bilgiler paylaşıldı.  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen; “Ödemiş Belediye Başkanımız çok sevdiğimiz bir dostumuz, çalışmalarını yakından takip ediyorum. Projelerinde destek vermek amacıyla önümüzdeki günlerde çalışmalar yapacağız. Bölgenin ürünleri ile park bahçe, süs bitkileri konusunda Başkanımız Mahmut Badem bizleri bilgilendirmişti. Onun daveti üzerine bugün buradayız. ÇETAŞ Şirketi için bitki alımını Ödemiş ve yöresinden gerçekleştirdik “dedi. Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem; “Türkiye’nin diğer ucundan önemli bir belediye başkanımızı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk.  Bölge ekonomisine katkı sağlamak amacıyla  görüşmelerimiz kapsamında süs bitkileri konusunda gerçekleşen alım konusunda başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ederiz” dedi.

Başkanlar, kentin tarihi, kültürü ve doğa güzelliklerinin bulunduğu Birgi’de ve ilçe merkezindeki projeleri yerinde inceleme yaptı.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama