“Saadet Hanım” Ödemişli Tiyatro Severlerle Buluşuyor

30 May 2018
402 defa

Ödemiş Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından hazırlanan Saadet Hanım adlı tiyatroyu Ödemişli tiyatro severlerle buluşturuyor. Oyun Cuma günü iki seans olarak sahnelenecek.

Ödemiş Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği Saadet Hanım adlı tiyatro, 1 Haziran Cuma günü Belediye Kültür Merkezi’nde saat 14:00 ve 21:30 olmak üzere ücretsiz olarak iki seans halinde sahnelenecek.  Ahmet Levent Pala’nın yazdığı, yönetmenliğini Tolga Yeter’in yaptığı oyunda

Nilgün Kasapbaşaoğlu, Müslüm Tamer, Selim Can Yalçın, Hazal Uprak, Arda Alpkıray,  Şenay Bağ, Cafer Alpsolay, Vildan Türkbaş,  Elyesa Çağlar Evkaya, Esek Koçer, Serap Doğan, Çağlar Ozan Aksu, Ceren Kaçar rol alıyor.

Oyunun konusu:  Tenha bir banka şubesi, günün öğle saatleri. Emekli ilkokul öğretmeni Saadet Yurtlu parasını çekmek için bankaya gelir. Bugün aynı zamanda oğlu Sermet'in de doğum günüdür ve oğlu için sürpriz bir doğum günü kutlaması planlamaktadır. Ancak bugüne dair sürprizleri olan sadece Saadet Hanım değildir ve birkaç dakika sonra bankada yaşanacaklar Saadet Hanım'ın bütün planlarıyla beraber hayatını da altüst edecektir.

 

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama