Ödemiş Belediyesi Haziran Meclis Toplantısı Yapıldı

04 Haz 2018
464 defa

Ödemiş Belediye Meclisi’nin Haziran ayı olağan toplantısı 4 Haziran Pazartesi günü saat 16:00’da yapıldı. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek, karara bağlandı. Gündemin ilk iki maddesi komisyon kararı ile onaylanırken diğer maddeler de oy birliği ile kabul edildi. Gündemde 178 madde olarak yer alan 1/1000 ölçekli İlave ve Revizyon Uygulama İmar Planına gelen itiraz dilekçeleri komisyonda incelenmek üzere havale edildi.

Belediye Başkanı Mahmut Badem, gündemin son maddesi olan dilek ve temenniler bölümünde belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Yaklaşık 3 hafta önce hizmete sunduğumuz Salı Pazarı parkı çok yoğun ilgi görüyor. Özellikle akşam saatlerinde oturacak yer bulunamıyor. Halkımızın güzel görüşlerini duyuyoruz. Kokoreççilerimiz Kurtuluş Caddesindeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. 3 Eylül Mahallesinde yapılan düğün salonu ve taziye evi projemizde yakın zamanda hizmete sunulacak. Kırkoluk projemizde peyzaj çalışmalarına başladık. Önümüzdeki günlerde açılışını gerçekleştiririz” dedi.  Park kafede çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan, Bayramlaşma töreninin bu yıl Park Kafede yapılacağını söyledi.

Belediye Meclisi 1/1000 ölçekli İlave ve Revizyon Uygulama İmar Planına gelen itiraz dilekçelerini incelenerek görüşülmesi için 18 Haziran 2018 tarihinde olağanüstü olarak toplanacak.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama