AK Parti İzmir Milletvekili İbrahim Turhan Başkan Mahmut Badem'i ziyaret etti

17 Nis 2015
23338 defa

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı İbrahim Turhan Ödemiş ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i makamında ziyaret etti.

Borsa İstanbul eski Başkanı ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan ekonomist İbrahim Turhan, Karşıyaka’da yetişmesinden dolayı ikinci bölgeden aday olmayı kendisinin istediğini belirtti.

Turhan; “Ödemiş, Küçükmenderes Havzası’ndaki beş ilçenin merkezi konumunda. Bizim için çok önemli. Bu bereketli topraklarda hizmet etmek, vatandaşımızın sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağız. Her zaman yanınızda olacağız” dedi.

Belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Badem; “Ödemişlerinin sizlerin desteğine çok ihtiyacı var. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan bir kentte yaşıyoruz. Üreticimizin sorunlarıyla yakından ilgileneceğinize inanıyorum. Ayrıca bölgemizin ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi’nin yeniden canlandırılması konusunda Bakanlığımızın büyük desteği var. Sizlerin katkılarınızla çalışmalarımız hız kazanarak, kent ekonomisine ve gelişimine büyük kazançlar sağlanacaktır” dedi.

İbrahim Turhan Ödemiş Kütüphanesine üye oldu

Belediye Hizmet binasında bulunan ilçe kütüphanesi ziyaret eden İbrahim Turhan, kütüphaneye üye oldu. Çocuklarla sohbet eden Turhan, kütüphane üyesi olarak bir yıl sonra en çok kitap okuyan öğrenciyi Ankara’da misafir edeceğini söyledi.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama