Muhtarlardan Başkan Eriş’e Teşekkür Plaketi

15 Haz 2020
544 defa

Ödemişli muhtarlar, Koronavirüs ile mücadele sürecindeki çalışmalardan dolayı Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’e teşekkür plaketi verdi.

Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, mahalle muhtarlarıyla birlikte Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’i makamında ziyaret etti. Savuran, Ödemiş Belediyesi’nin pandemi sürecinde hijyen, dezenfeksiyon ve dayanışma çalışmaları ile Ödemişlileri yalnız bırakmadığını belirterek muhtarlar adına Başkan Eriş’e teşekkür plaketi takdim etti.

Ödemiş Belediyesi’nin pandemi sürecinin başından itibaren gerek ortak kullanım alanlarının temizliği ve dezenfeksiyonu gerekse de bu süreçte maddi olarak sıkıntı yaşayan vatandaşlara destek sunmak üzere özveriyle çalıştığını ifade eden Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, “Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Eriş’in öncülüğünde belediyemiz bu zorlu süreçte gece-gündüz mücadelesine devam ediyor. Ödemişli muhtarlar olarak bu özveri dolu emekler için Başkanımız Sayın Mehmet Eriş’e ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Eriş: “Bu plaketi arkadaşlarım adına alıyorum”

Ödemiş’in 99 mahallesi ile büyük bir aile olduğunu vurgulayan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Bu plaketi alanda dezenfekte yapan, yıkama yapan, gönüllü olarak maske diken, pazar yerlerinde ateş ölçen, maske dağıtan, dezenfektan sıkan ve günlerce sıcak yemek desteğimizi ve yardımları kapı kapı hemşehrilerimize ulaştıran belediye çalışanı arkadaşlarım adına alıyorum. Alanda bu mücadeleyi özveriyle sürdüren arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Biz büyük bir aileyiz.

Muhtarlarımızın da bu süreçte bizlerle birlikte yoğun bir mesaisi oldu. Muhtarlar Derneği Başkanımız Sayın Nihat Savuran’a ve değerli muhtarlarımıza bu güzel düşünceleri ve bizimle omuz omuza verdikleri mücadeledeki emekleri için teşekkür ediyorum. Tüm kurumlarımızla ve İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte kentimizde önlemlerimizi sürdürüyoruz. Hemşehrilerimizin de kurallara eksiksiz uymasıyla Koronavirüs ile mücadelemizin başarıya ulaşacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama