Başkan Eriş’ten Sevgililer Günü Sürprizi

15 Şub 2021
1574 defa

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve eşi Selma Eriş, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Ödemiş’te evlilikte 40 yılı geride bırakan çiftleri ve 15 Temmuz Gazisi Emrah Çetin’i evlerinde ziyaret etti. Sevginin emek verdikçe büyüyen bir çiçek olduğunu belirten Eriş, “Sevgi dolu atan kalplere bir ömür sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve eşi Selma Eriş, pandemi kurallarına uygun şekilde gerçekleşen ziyaretlerde çiftlere çiçek ve çeşitli armağanlar verdi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Bizim için elbette en büyük sevgi Vatan sevgisi, Bayrak sevgisi. Bu sevgi uğrunda canını ortaya koyan şehitlerimizi andık Sevgi Günü’nde.

Bize göre Sevgi Günü olan bu önemli günde en güzel bağ olan sevgi bağlarıyla ve emekleriyle hepimize örnek olan çiftlerimizi ziyaret etmek istedik. Evlilikleri 40 yılı, 50 yılı, 60 yılı deviren çiftlerimizle ve 15 Temmuz Gazimiz Emrah Çetin ve eşi Hilal Çetin ile Sevgi Günü’nde sevgi dolu dileklerimizi paylaştık. Çünkü, emek verdikçe büyüyen bir çiçektir sevgi.  Sevgi dolu atan kalplere bir ömür sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz” diye konuştu.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama