Bu Kış Yüzlerdeki Gülümsemenin Sebebi Olmak Sizin Elinizde

02 Oca 2023
1214 defa

“Ödemiş’te bir elin verdiğini diğer el görmüyor; mutluluk paylaştıkça çoğalıyor”

Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, kış mevsiminin etkilerinin fazlaca hissedilmeye başladığı bugünlerde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hayırseverlerin bağışlarını bekliyor. Hayırseverler, 0 232 544 20 30 numaralı telefondan ulaşabilecekleri, Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağışta bulunabiliyor.

“Ödemiş’te bir elin verdiğini diğer el görmüyor; mutluluk paylaştıkça çoğalıyor” anlayışıyla sosyal belediyecilik çalışmalarına devam eden Ödemiş Belediyesi, kış mevsiminde mobilya, ev eşyası ve giyim ürünü konusunda yardım taleplerinin fazla oluşu nedeniyle Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesindeki “Gönüllü Yaşam Sevinci” birimine hayırsever Ödemişlilerin katkılarını bekliyor.

Giysiden ayakkabıya, fırından bulaşık makinesine, koltuk takımından halı ve yorgana dek bağışları kabul eden Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, bağışlanan eşya ve diğer ürünlerin kontrollerini yapıp, bakımlarını gerçekleştirdikten sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak iyilik ve dayanışma köprüsü kuruyor.

Belediye sınırları içinde ikamet eden ve sosyal yardımlardan yararlanma hakkına sahip bulunan vatandaşlara gıda, yakacak, giyecek, temizlik, eğitim malzemesi ve kırtasiye, ev eşyası, beyaz eşya, mutfak eşyası, mobilya, elektronik, oyuncak, tıbbi araç-gereç ile iyileştirme amaçlı protez araç-gereçleri gibi yardımlarda bulunan Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne kış mevsimini karşıladığımız bu zor günlerde hayırseverlerce verilecek destek büyük önem taşıyor.

BİR TELEFON KADAR YAKIN: 0 232 544 20 30

Hayırseverler ihtiyaç fazlası her türlü ev eşyası ya da malzemelerini Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün Sanayi Sitesi’ndeki merkezine getirip bağışlayabildikleri gibi hayırseverlerin 0 232 544 20 30 numaralı telefondan yetkilere bildirmesi durumunda yardım malzemeleri ekipler tarafından evden alınabiliyor.

Eski otogarda bulunan Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ofisinde de yardım talebi ve bağışlarla ilgili başvuru işlemleri gerçekleştiriliyor.

Ödemiş Belediye Başkanlığı


Adres: Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd.

No:14 Ödemiş / İZMİR


Telefon : (0 232) 544 90 97

Faks      : (0 232) 545 12 69

Site İçi Arama