×

Uyarı

JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/odemisb/public_html/images/haber2015/20150319_konferans
×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/haber2015/20150319_konferans
Bu sayfayı yazdır

Çanakkale Çanakkale Konferansı

18 Mar 2015
37344 defa

İstanbul Kültür Üniversitesi Öğretim Üyesi aynı zamanda Türk Edebiyatı Dergisi’nin Yazı İşleri Müdürü olan şair Bahtiyar Aslan, Çanakkale Çanakkale konferansında Ödemişlilerle buluştu.

Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan konferansta, tarihe altın harflerle yazılan bu büyük şanlı zaferimizde  Çanakkale’yi çevreleyen düşman güçleri karşısında, son derece zayıf durumda olan Osmanlı’nın inanç içinde hareket ettiğini, Türk Milletinin vatanı söz konusu olduğunda tereddüt etmeden canını verebileceği ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

Konferans sonunda Bahtiyar Yılmaz’a Ödemiş’in simgesi efe heykeli ve çiçek takdim eden  Belediye Başkan Vekili İpek Yılmaz; “Bu şanlı zaferimizi 100 yıldır coşkuyla kutluyoruz. Çocuklarımızın da bu her zaman bu zaferle gurur ve onur duyacağını biliyoruz. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun” dedi.

{gallery}haber2015/20150319_konferans{/gallery}